HAKKIMIZDA

Muhtelif tip ve kapasitelerdeki asansörlerin parça ve bileşenlerinin “ proje, tasarım, imalat ve satış “konularındaki faaliyet gösteren firmamız, 1998 tarihinde Antalya’da çalışma hayatına başlamıştır. Dikey kentleşmenin en önemli unsurlarından biri olan asansör sektöründe yılların tecrübesini ve bu tecrübenin sonuçlarını sizlere hizmet olarak sunmaktadır. Emniyet, Güvenilirlik, Performans, Konfor, Estetik ve Ergonomik gereksinimlere dayanan tasarım ve imalatlar sunan firmamız, gelişen teknolojiyi takip eden kaynaklarını etkin kullanabilen ve gelişime açık, müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünleri ile günümüz ve geleceğin modern toplumun görmeyi umduğu ortak özelliklerin tümünü kendi bünyesinde toplamaktadır.

Bir ürünün toplam kalitesi, o ürünün imalatında kullanılan malzeme ve bileşenlerin ayrı ayrı sahip olduğu kalite değerlerinin bir bütünü olarak değerlendirilebilir. Bundan dolayı,

imalatlarımızda ilgili yönetmelik ve standartlara uygun ve sürekli olarak test, muayene ve kontrol prosedürlerine tabi tutulan kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Firmamız için, “kalite” sadece ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre iyileştirilen, geliştirilen ve yenilenen bir hedeftir, ve tüm firma çalışanlarının paylaştığı bir sorumluluktur. Kalite ve Güven firmamızın geleceğinin teminatıdır.

Firma olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kaliteli yönetimi ve nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin temin ve tesis edilmesidir. Asansör sadece dikey taşımada kullanılan bir ulaşım aracı olarak değil aynı zamanda hizmet verdiği binanın bir bütün olarak ambiyansını zenginleştiren, bina dekorasyonuna ve siluetine uygun geniş ve çok yönlü tasarım seçeneklerine sahip binanın ikinci girişi olarak ta kabul edilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN FİRMAMIZ HAKKINDA YORUMLARI

NEDEN KURGU ASANSÖR ?

KALİTELİ ÜRETİM

Üretimimizin her safhasında kalite kontrol birinci önceliğimizdir.

ZAMANINDA TESLİMAT

Üretim süreci sonrası teslimat tarihi kırmızı çizgimizdir.

UZMAN PERSONEL

Konusunda uzman personellerimizle sektörde hep bir adım öndeyiz.

TEKNOLOJİK ALTYAPI

Planlama ve üretim safhalarında son teknoloji ile ile kaliteli ürün.

Dengeli bir yükseliş için KURGU ASANSÖR A.Ş.

Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız tanıtım videosu.  Antalya Organize Sanayi Bölgesi 2. Kısımda bulunan fabrikamızdan görüntüler yer almaktadır. Bu video YOUTUBE KANALIMIZDA yayındadır. Diğer videolarımız için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

YOUTUBE KANAL
14

ÜLKEYE İHRACAT

30

YILLIK DENEYİM

1250

YILLIK ÜRETİM

30

UZMAN PERSONEL